Co je Prague Coffee Festival?

Prague Coffee Festival se poprvé proběhl v roce 2012. Letos na podzim se tak bude konat již šestý ročník oslavy kávy a všeho co s ní souvisí.

Prague Coffee Festival vznikl s myšlenkou podpořit českou kávovou kulturu a umožnit setkání těch, které káva zajímá. Ať již jde o profesionální baristy, kavárníky, ty kteří s kávou teprve začínají i ty kteří se s kávou již seznámili, ale chtějí se o ní dozvídat čím dál tím víc a poznat ji ve všech jejích chutích, vůních a podobách.

Prague Coffee Festival se svým programem snaží uchopit téma kávy v širším kontextu, tak aby si každý přišel na své. Návštěvníci se tak mohou těšit na přednášky, degustace vzorků kávy z lokálních i zahraničních pražíren, ukázky pražení, prezentaci kaváren i jednotlivých baristů, workshopy alternativních kávových metod, ale i bohatý kulturní program pro dospělé i pro děti.

» O minulém ročníku Prague Coffee Festivalu 2016 zde!

» O ročníku Prague Coffee Festivalu 2015 zde!

 


Kdo ho organizuje?

Festival organizuje Coffee Embassy z.s. která si klade za hlavní cíl propagaci kávové kultury a seznamování široké veřejnosti s tématy týkajícími se kávy, pěstitelů, zpracovatelů a nových trendů v tomto oboru.

Odborný tým Coffee Embassy skládající se z deseti zkušených baristů je veden Zuzanou Černou – českou vítězkou v disciplíně Cup Tasting konané v rámci soutěže Barista roku 2014, 2015 i 2016.


Zajímá Vás více informací?

Sledujte nás na Facebooku nebo Twitteru nebo nám jednoduše napište na info@coffeefest.cz

Sponzoři

Hlavní partneři

  • La Marzocco
  • Chemex
  • Datart
  • Mamacoffee
  • GoatCup